Шановні батьки!
Здоров’я дитини — найбільше щастя для батька і матері. Але, на жаль, все більше і більше підлітків починають вживати тютюн, алкоголь і наркотики (далі ПАР — психоактивні речовини).
Шановні батьки!
Здоров’я дитини — найбільше щастя для батька і матері. Але, на жаль, все більше і більше підлітків починають вживати тютюн, алкоголь і наркотики (далі ПАР — психоактивні речовини).
Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі Снідом. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання. Темою Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 2019 року оголошена «Співтовариства домагаються змін».
20 листопада — Міжнародний день відмови від паління, або No Smoking Day. Він існує з 1977 року з ініціативи Американського онкологічного товариства .
Через несприятливу епідеміологічну ситуацію Кабінет Міністрів ухвалив рішення про посилення карантинних обмежень в Україні. Уряд скасував поділ країни на зони та повернув загальнонаціональний карантин. Крім того, в Україні також ввели карантин вихідного дня, який почне діяти вже з 14 — 15 листопада та триватиме 3 тижні — до півночі 30 листопада. Обмеження триватимуть з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.
Формування онлайн-часу здобувачів освіти таким чином, щоб це не зашкодило ні фізичному, ні психологічному здоров’ю дитини — важливе правило для батьків та педагогічних працівників.
18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, — особливо жінками та дітьми, — небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
Щорічно починаючи з 2003р. за ініціативою Міжнародної асоціації запобігання самогубствам у світі 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. Заходи проводяться за активної підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я та під патронажем Організації Об’єднаних Націй. Мета Дня — підвищити усвідомлення того, що самогубство можна запобігти.
10 вересня 2020 р., до Всесвітнього дня запобігання суїциду, в ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище» було підготовлено бліц-інформацію «Життя найвища цінність» основною метою проведення заходів у цей день було формування антисуїцидальних бар’єрів серед здобувачів освіти, створення позитивного психологічного клімату, сприяння формуванню позитивного образу «Я», комунікативної компетентності, ціннісного відношення до життя.
ТВОЇ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ.
1 червня світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей. Цей день був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу.
Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням запропонований у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я та відзначається 31 травня кожного року.
Метою Дня боротьби з тютюнопалінням є активні дії по сприянню у зниженні поширення шкідливої тютюнової залежності. Це включає в себе боротьбу проти тютюнопаління в усіх прошарках суспільства і в першу чергу в молодіжному середовищі.
15 травня світова спільнота відзначає Міжнародний день сім’ї. Це свято, яке символізує родинне тепло, затишок, любов і повагу рідних людей. Родина є найціннішим подарунком долі, адже саме вона для кожного з нас є опорою, надійною фортецею, де ми завжди зможемо знайти душевний спокій, підтримку і розуміння.У сім’ї формується характер людини, її світогляд, моральні якості.
Кібербулінг — нове популярне «захоплення» серед молоді. Агресивність, жорстокість у висловлюваннях, наклеп з боку однолітків у соціальних мережах, мережі інтернет — все це характерно для кіберцькування, який може статися з кожним.
Під час карантину багато сімей опинилися замкнені в чотирьох стінах. І дехто вважає це страшним кошмаром. В той час, як вони мали б насолоджуватися родинним затишком або усамітненням. Як же не дратуватися та мати гарні стосунки з людьми, з якими ви живете в одному будинку?
З квітня в Херсонській області розпочали роботу 8 телефонних гарячих ліній для консультування з юридичних та соціальних питань, психологічної підтримки жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства та інші вразливі групи жінок та їх сім’ї.
Карантин через пандемію коронавірусу порушив звичний спосіб життя людей на планеті. За даними ООН, у зв’язку з пандемією коронавірусу у світі домашнє насильство збільшилося вдвічі. «Усі опинилися в умовах невизначеності, ніхто не знає, коли карантин скінчиться і все стане на свої місця. У кожної людини зараз є свої тривоги й хвилювання. І якщо зазвичай, особливо у великих містах, родини збиралися разом переважно вечорами після роботи, то в умовах карантину вони опинились фактично замкненими в чотирьох стінах 24 години на добу. Нестабільний емоційний стан, хитке матеріальне становище, неналагоджені стосунки у сім’ях спровокували сплеск домашнього насильства».
Права й обов’язки населення під час надзвичайної ситуації.
Шановні батьки і учні!
Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни. Що таке надзвичайна ситуація, чим вона відрізняється від надзвичайного стану та що означатиме для нас українців. Закон визначає це поняття як обстановку на окремій території, в межах організації, за якої порушуються нормальні умови життя населення.
Шановні учні і батьки! Нажаль в каїні введено карантин і учні не можуть відвідувати навчальний заклад.
Але соціально — психологічна служба училища працює дистанційно. А саме: займається самоосвітою, надає консультації учням, батькам, викладачам, майстрам в/н (онайн, тел.режим), працює з документами…
1 грудня вся світова спільнота відзначила Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Молодь повинна знати про загрозу, пов’язану з поширенням цієї хвороби, та цінувати найдорожче, що є в житті — здоров’я.
«Хто попереджений — той захищений» — під таким гаслом 5 грудня 2019 р. в бібліотеці ДНЗ Херсонське вище професійне комерційне училище відбулася порада-консультація «Чотири страшні букви СНІД» за участю лікаря «Херсонського обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом» Анікейчик Т.О.
02 грудня 2019 року у ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище» відбулася акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Захисти своє майбутнє». Метою акції було привернення уваги молоді до проблеми ВІЛ/СНІДу в Україні, підвищити рівень поінформованості учнів щодо цієї проблеми.