пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua

Магам і чарівникам присвячується…

Міжнародний день бармена (International Bartender’s Day) — професійне свято, яке відзначається 6 лютого в День святого Аманда, став у багатьох країнах професійним святом барменів і рестораторів. Тому в якості ранкового гостя до телестудії «UA: Херсон» завітала майстер виробничого навчання з професії «Бармен» Климова Світлана Юріївна разом зі своїми студентами групи Б-10 Саврій Юлією та Шевченко Олександрою.

Детальніше…

ДНЗ «ХВПКУ» запрошує на навчання

Професія — сьогодні, карʼєра — завтра, успіх — назавжди! Здобуття професії сьогодні — запорука гідного життя завтра. Успіх обирає професіоналів!

ДНЗ «ХВПКУ» — точка відліку успішної карʼєри, якісна освіта для всіх. ДНЗ «ХВПКУ» — впевнений крок до професійного росту, тут сконцентрована позитивна енергія і сила творчого натхнення студентської молоді. ДНЗ «ХВПКУ»  це яскрава планета Юності.

Детальніше…

ХВПКУ — Посвята в професію

Професія — це рід трудової діяльності людини, що володіє комплексом спеціальних знань, практичних навичок, одержаних шляхом спеціальної освіти, навчання чи досвіду, які мають можливість здійснювати роботу в певній сфері виробництва.

Детальніше…

ХВПКУ — Бармен шоу

Бармен — це людина, яка працює за барною стійкою, відповідно до правил та атмосфери закладу. Він вітає, інформує, дає поради споживачам, приймає і виконує їх замовлення.

Детальніше…

ХВПКУ — професія «Кухар»

Кухар — одна з найдавніших і завжди сучасна професія. Люди впродовж всього свого життя три рази на добу віддають себе у владу представників однієї з самих стародавніх професій на землі: кулінарної. Добрий кухар цінується у всі часи і у всіх народів.

Детальніше…

ХВПКУ — професія «Продавець»

Продавець – це професія для тих, хто любить спілкуватися. На перший погляд, у цій професії немає нічого складного: не потрібно готуватися до уроків і перевіряти зошити, цілий день бити відбійним молотком, відповідати за життя людей, тощо. Проте, кожен день необхідно бути готовим до зустрічі з клієнтами, успішно презентувати свій продукт чи послуги.

Детальніше…

ХВПКУ — Загальна інформація

ХВПКУ є однолітком нашої незалежної Укарїни. Учіліще створено на базі Херсонського технікуму радянської торгівлі; закладу, який здійснював підготовку фахівців з середньою освітою за денною та заочною формою навчання з 1969 року.

Детальніше…

Літопис основних подій ХВПКУ 2011 – 2012 років

Педагогічну діяльність училища здійснюють 71 педагогічний працівник, серед них: 80% викладачів вищої та І категорії; 20% в числі яких нагороджені знаком «Відмінник освіти і науки»; 40% майстрів, що мають педагогічне звання (І і ІІ категорії)

Детальніше…