пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua

На допомогу викладачу

Володіння ефективними методами навчання, вміння планувати навчальний процес, відбирати зміст навчального матеріалу. Здійснювати педагогічний вплив на учнів, стимулювати розвиток самостійної творчої діяльності та активізацію процесів їх мислення є головними показниками педагогічної майстерності.

Детальніше…

Методичні розробки уроків

Методична розробка, як результат всебічного дослідження, — це видання, яке містить конкретні матеріали на допомогу проведення якого-небудь заходу (заходів), поєднує методичні поради і рекомендації, містить комплекс пропозицій, які сприяють впровадженню найбільш ефективних форм і методів роботи для вирішення якої-небудь проблеми.

Детальніше…

Методичні розробки уроків виробничого навчання

Виробниче навчання — це процес і навчальний предмет у системі професійної підготовки. Його можна розглядати як складник професійної освіти; підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників безпосередньо на виробництві; частину трудового навчання, виховання і професійної орієнтації в навчальних закладах.

Детальніше…

Методичні розробки виховних годин

Виховна година — це одна з найпоширеніших форм організації фронтальної виховної роботи. Це час для спілкування класного керівника зі своїм колективом, коли він використовує різноманітні прийоми, засоби організації взаємодії.

Детальніше…

Методичні розробки позакласних заходів

Позакласна виховна робота — різноманітна діяльність учителів, вихователів, спрямована на виховання учнів і здійснювана в позаурочний час. Її мета полягає у задоволенні інтересів і запитів дітей, розвитку їх творчого потенціалу, нахилів і здібностей у різних сферах діяльності та спілкування.

Детальніше…