пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua

Розвиток і реалізація освітніх програм потребує формування міцної матеріально-технічної бази, відповідної сучасним міжнародним стандартам, що визначено стратегічною метою Концепції інноваційного розвитку ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище».

Для її досягнення необхідно виконати низку завдань в сфері матеріально-технічного забезпечення, якими є:

  • дотримання відповідності ліцензійних та акредитаційних вимог щодо матеріально-технічного забезпечення навчального процесу;
  • оснащення нових і модернізація діючих аудиторій відповідно до сучасних вимог;
  • оновлення інформаційної та телекомунікаційної інфраструктури ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище».

Навчальний заклад розміщений у окремій 4-х поверховій споруді типової забудови, має у своєму складі 14 кабінетів профтехциклу, два комп’ютерні класи, три лабораторії, майстерня кухаря, майстерня кондитера, два магазина-майстерні, 13 кабінетів загальноосвітньої підготовки, їдальню, кафе-бар, буфет, бібліотеку, читальну залу, спортивну залу.

Для проведення занять фізичної культури використовується стадіон, що включає: футбольне поле 120 м2, баскетбольний майданчик 45 м2, волейбольний – 20 м2, легкоатлетичну бігову доріжку 400 м, майданчик з нестандартним фізичним обладнанням.

Загальна площа учбового корпусу складає 5572,2 м2. Приміщення і споруди училища облаштовані відповідно до діючих нормативів і норм та експлуатуються згідно вимог охорони праці, правил пожежної безпеки, санітарно-гігієнічних норм. Усі споруди навчального комплексу розташовані компактно на площі 2,2 га.

ДНЗ «ХВПКУ» приміщення в оренду не здає.

Санітарно-технічний стан приміщень училища відповідає встановленим нормам. Акт готовності закладу до 2017-2018 навчального року оформлений згідно з вимогами. Форма власності навчального закладу державна, училище підпорядковане Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

Матеріально-технічна база училища забезпечує навчальний процес на 100%. За останні роки матеріальна база значно покращилась, відремонтовані та  додатково оснащені кабінети кабінети  організації виробництва та обслуговування, барної справи, торгівельно-технологічного обладнання, організації і технології торговельних процесів, кабінет товарознавства, кабінет комерційної діяльності, біології та екології, кабінети інформатики та інформаційних технологій, математики, фізики, хімії, іноземної мови, історії України, української мови, навчальні лабораторії: кухні-лабораторії з дегустаційною залою та навчальною аудиторією, навчальні лабораторії з професій «Кухар», «Кондитер», товарознавства продовольчих товарів і товарознавства непродовольчих товарів, магазин-майстерня. Придбано 38 комп’ютерів нового покоління та 8 ноутбуків, які об’єднані в локальну мережу училища та підключені до всесвітньої мережі Інтернет, два телевізори, придбано та встановлено 8 медіапроекторів та одну мультимедійну систему, побутову техніку і меблі, реєстратори розрахункових операцій, кавомашину, інструменти, інвентар для кухарів та кондитерів. Всі кабінети повністю відповідають вимогам щодо технічного та методичного оснащення.

Збереження матеріалів, обладнання та устаткування забезпечують матеріально відповідальні особи.