День протидії булінгу присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батькам у всьому світі. Цькування з боку однолітків є однією з найбільш поширених причин суїциду серед дітей і підлітків.
Флешмоб «Серце друга»
7.12.2021 р. Флешмоб «Серце друга». Участь прийняли групи ККТ-38,ККТ-39,ККТ-40, ККТ-44,ККТ-45,ТХ-24,ТХ-25,ПНК-23.
4 ЛИСТОПАДА — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З НАСИЛЬСТВОМ І БУЛІНГОМ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ
В перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти. Про це нагадав у своєму Телеграм-каналі Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
Насильству немає виправдання!
До уваги батьків та здобувачів освіти!
Як що ви потерпаєте від будь-якого насильства у сім’ї, жорстокості, приниження, агресії у будь якій формі, звертайтеся до:
— Глібчук Вікторії Павлівни — соціальний педагог,
— Жорової Олени Зінов’ївни — практичний психолог;
— Калниболотської Юлії Валеріївни — заступник директора з НВихР ДНЗ «ХВПКУ».
Контактний телефон: (0552) 33 80 00
Насильству та булінгу — ні!
З метою посилення інформаційно-просвітницької роботи направленої на збільшення знань про всі форми насильства та профілактику насильства в сім’ї, донесення до здобувачів освіти розуміння того, що насильство є порушенням прав людини соціальним педагогом Глібчук В.П., практичним психологом Жоровою О.З. ДНЗ «ХВПКУ» була проведена акція «Ми проти насильства і булінгу».
Тиждень з протидії булінгу 2021
Згідно річного плану виховної роботи з 10.09.2020. по 17.09.2020. в ДНЗ «ХВПКУ» проводився «Тиждень з протидії булінгу».
Правила протистояння кібербулінгу для батьків
1. Звертайте увагу на тривожні ознаки, які можуть вказувати на можливість віктимізації вашої дитини внаслідок кібербулінгу:
- дитина виглядає засмученою після он-лайн режиму,
- перегляду повідомлень,
- віддаляється від спілкування з одно¬літками
Поради для батьків як допомогтидитині, якщо вона стала жертвою булінгу
1. Перш за все необхідно вдома ліквідувати атмосферу, що сприяє перетворенню дитини на «жертву». Ніякої надмірної опіки чи, навпаки деспотизму, покарань та побиття за провину.
Де можна отримати безоплатну правову допомогу
Якщо вам чи вашій дитині потрібна правова допомога, її можна отримати одним із таких способів:
у месенджерах Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html;
Документи з питань протидії булінгу
ПРЕЗЕНТОВАНО ЧАТ-БОТ «КІБЕРПЕС» ДЛЯ ДОПОМОГИ У БОРОТЬБІ З КІБЕРБУЛІНГОМ
Міністерство цифрової трансформації у співпраці з ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Координаційного центру з надання правової допомоги та Міністерства юстиції України випустило чат-бот «Кіберпес». У чат-боті можна дізнатись про те, як діяти дітям, батькам і викладачам у випадку кібербулінгу.
Кібербулінг в молодіжному середовищі
Кібербулінг — нове популярне «захоплення» серед молоді. Агресивність, жорстокість у висловлюваннях, наклеп з боку однолітків у соціальних мережах, мережі інтернет — все це характерно для кіберцькування, який може статися з кожним.
Міжнародний день протидії булінгу
4 травня у світі відзначали Міжнародний день протидії булінгу.
Булінг (цькування) — тривожна тенденція, особливо для сучасного підліткового середовища.Молодій людині важко впоратись з цією проблемою самотужки і допомога та підтримка дорослих дуже важлива. Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму. Таке явище, як цькування однолітків, поширюється по всьому світу, бо насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою.
Булінг: МОН радить, що робити батькам і дітям
Новий закон, спрямований на протидію булінгу, що був ухвалений Верховною Радою 17 грудня 2018 року, передбачає чіткі алгоритми дій у разі цькувань. Про це поінформувала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
За булінг каратимуть
2 жовтня, Верховна Рада України схвалила за основу законопроект № 8584, який визначає поняття булінгу і встановлює адміністративну відповідальність за нього, а також передбачає штрафи за булінг! Законопроект підтримали 235 народних депутатів.
Насильству над дітьми — НІ!!!
Шановні батьки та учні ДНЗ «ХВПКУ» !
Якщо Вам стали відомі факти жорстокого поводження або насильства (фізичного, психологічного, сексуального) над дітьми, з метою реагування та здійснення захисту прав дітей, повідомляйте: