пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua
muzeyi svitu

Не виходячи з дому: музеї світу, які можна побачити онлайн

Давно мріяли побувати в закордонному музеї? Ви можете зробити це, не виходячи з дому. Мобільний додаток Google Arts & Culture надає можливість проводити віртуальні тури 500 музеями і галереями світу.

Google Arts & Culture – онлайн-колекція експонатів з 1200 музеїв, галерей та інших організацій в 70 країнах.

Що доступно:

— збільшувати масштабу, розглядати експонати в деталях;

— режим віртуальної реальності. Можна використовувати окуляри Google Cardboard, щоб ще глибше зануритися в мистецтво;

— фільтрація експонатів за часом створення і колірній гамі;

— віртуальні екскурсії;

— переклад інформації про експонати з усього світу на рідну мову.

Британський музей, Лондон

Серед експонатів Британського музею найбільша колекція мумій, зібрання старожитностей давніх цивілізацій Міжріччя, артефакти з історії Буддизму та інших релігійно-філософських течій Південно-Східної Азії й Мессоамерики, мармурові скульптури з Афінського Акрополя, Скринька Френкса з китового вуса, оздоблена сцени з давньогерманської, римських і біблійних легенд – найзначніша серед ранніх англосаксонських рунічних пам’яток. Також музей відкрив доступ до великої онлайн-колекції, плюс є можливість віртуально пройтися музеєм на офіційному YouTube каналі.

Лувр, Париж

Паризький музей закритий до особливого розпорядження, але пропонує зробити віртуальні екскурсії в спеціальному розділі сайту. Тут зібрані відео, які розповідають про різні виставки музею та окремі експонати.

Музей Соломона Гуггенхайма, Нью-Йорк

Функція перегляду вулиць дозволяє відвідувачам не виходячи з дому побачити знамениті кручені сходи Гуггенхайма. В онлайн-колекції представлено близько 1 700 творів імпресіоністів, постімпресіоністів, модерну і сучасності.

Національна галерея мистецтв, Вашингтон

Дві онлайн-виставки- про американську моду з 1740 по 1895 рік та зібрання робіт голландського художника Йоганна Вермеєра.

Музей Орсе, Париж

Тут зберігаються десятки знаменитих творів французьких художників, які працювали і жили в період з 1848 по 1914 рік. Роботи Моне, Сезанна, Гогена.

Національний музей сучасного мистецтва, Сеул

Віртуальний тур проведе по шести поверхах сучасного мистецтва з Кореї і всього світу.

Пергамський музей, Берлін

Історичний музей спеціально збудували для того, щоб розмістити Пергамский вівтар у натуральну величину. Ще у давнину його вважали чудом світу. Вівтар знайшли на території сучасної Туреччини, присвячений Зевсові, на ньому відтворили сцени з міфа про боротьбу олімпійських богів з гігантами. Музей є домом для безлічі інших стародавніх артефактів, зокрема Іштарскіх воріт Вавилона.

Рейксмузеум, Амстердам

Шедеври голландського Золотого століття, в тому числі роботи Вермеєра та Рембрандта. Оглядова екскурсія по музею з видом на вулицю, – можна уявити, що ви дійсно ходите по його залах.

Музей Ван Гога, Амстердам

Найбільша колекція творів Вінсента ван Гога, – понад 200 картин, 500 малюнків і понад 750 особистих листів.

Галерея Уффіці, Флоренція

Колекція творів мистецтва однієї з найзнаменитіших родин Італії – Медічі. Будівля була спроєктована Джорджо Вазарі в 1560 році спеціально для Козімо I Медічі.

MASP, Сан-Паулу

Музей Сучасного мистецтва Сан-Паулу некомерційний і перший збір сучасного мистецтва в Бразилії. Експонати, поміщені в прозорі рамки з плексигласу, створюють враження, що вони витають в повітрі.

Національний музей антропології, Мехіко

Музей побудований в 1964 році, присвячений археології та історії доіспанської спадщини Мексики. Тут 23 виставкових зали, заповнених артефактами, включаючи пам’ятники цивілізації Майя.

Упаковка подарунків: безкоштовні відео уроки для початківців
Попередній пост
Великоднє свято в Інтернет-просторі
Наступний пост