пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua
Pokazovyy urok z predmetu «Hromadyansʹka osvita»

Показовий урок з предмету «Громадянська освіта»

11 лютого викладачем Паращинець В.В. був проведений показовий урок з предмету «Громадянська освіта» з теми «Безпека та етика поведінки у мережі. Кіберзлочинність» в групі ППК-26.

Урок розпочався з емоційного налаштування на роботу і невимушено перейшов до перевірки домашнього завдання. Учні показали свої знання та компетентності з попередньої теми шляхом виконання різнопланових завдань:відповідали на запитання,знаходили помилки в тексті, аналізували відео фрагменти.

На етапі засвоєння нових знань учні ознайомились з такими видами кіберзлочинності як груміг, кібербулінг, секстінг та кібершахрайство. За допомогою вправи «Рука допомоги» вони намагались виробити правила безпечної поведінки в інтернеті. Протягом всього уроку учні активно працювали: відповідали на проблемні запитання, здійснювали аналіз практичних задач, фотоматеріалів, відеороликів, виконували вправи та робили висновки.

Наприкінці уроку викладач запропонувала пройти тестування і визначитись: «Хто ти є — жертва, свідок чи агресор?»

Викладач запропонувала учням ознайомитись вдома з інформаційними матеріалами про безпеку в мережі від Google «Комунікація в Інтернеті» через QR-код.

Урок для всіх присутніх пройшов цікаво, насичено, продуктивно.

Показовий урок з англійської мови «Вечеря на двох»
Попередній пост
Показовий урок зарубіжної літератури з теми «Еріх Марія Ремарк, роман «Три товариші»
Наступний пост