Olimpiysʹkyy tyzhdenʹ 2019

Олімпійський тиждень 2019

Проблема здоров’я людини стала сьогодні однією з найбільш актуальних, оскільки міцне здоров’я виступає важливим показником розвитку людського потенціалу будь- якої країни. Учнівській молоді в навчальних закладах необхідно створити мотиваційне та практичне підґрунтя до активної рухової діяльності, яке б дозволило сформувати стійкі переконання пріоритетності питань особистого здоров’я, високої працездатності та довголіття. Саме ці питання є основою концепції фізичного виховання учнів в ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище».

З 16.09.2019 по 21.09.2019 р. в ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище» пройшов Олімпійський тиждень, в рамках якого було проведено низку спортивних заходів. Метою цих заходів було сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, ідей мирного співіснування держав і народів, інтернаціоналізму, пропаганди здорового способу життя, ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я та залучення їх до занять фізичною культурою та спортом.

В рамках тижня було проведено першість училища з футболу серед учнів перших курсів в якій прийняли участь п’ять навчальних груп в кількості 48 учнів.

• Перше місце посіла група ККТ — 40 (кл. керівник Тимошенко Л.Г., майстер в/н Бєлова В.М.),
  • Друге місце група Б −10 (кл. керівник Климова С.Ю.),
  • Третє місце ККТ — 39 (кл. керівник Григор`єва С.Я., майстер в/н Мельниченко Г.А.).

18.09.2019 року для учнів груп ККТ-39, КТХ-23 (всього 45 учнів) був проведений Олімпійський урок, присвячений II Європейським іграм, які пройшли у червні 2019 року в місті Мінськ, столиці Республіки Білорусь, де в загальному заліку Україна посіла III місце. Учням розповіли про досягнення українських спортсменів на других Євроіграх та показали фільм про 16 спортсменів — золотих медалістів.

19.09.2019 р. всі учні училища взяли участь у щорічному святі Дня здоров’я. У програмі свята були спортивні ігри та веселі конкурси, учні виборювали першість у змаганнях з підтягування на турніку, естафеті з м’ячем, у «переправі через болото». Цікаво пройшли конкурси з флешмобу та організації здорового, корисного сніданку до яких учні мали підготуватися заздалегідь. Завершилась конкурсна програма традиційним виконанням Гімну училища. Переможці отримали грамоти та солодкі призи. Призові місця вибороли наступні групи:

• І місце — група ККТ-39 (кл. керівник Григор`єва С.Я., майстер в/н Мельниченко Г.А.),
  • ІІ місце — група ТХ- 20 (кл.керівник Непорожня О.О., майстер в/н Зорін В.Г.),
  • ІІІ місце — група ППК-26 (кл.керівник Полякова Н.О., майстер в/н Оліфірук В.В.)

Після спортивної програми учні мали можливість насолодитися прекрасною погодою та чудовим відпочинком на березі Дніпра.

20.09.2019 року були проведено змагання за першість училища з підтягування на перекладені серед юнаків та згинання-розгинання рук в упорі лежачі серед дівчат. В змаганнях брали участь 17 груп в кількості 34 юнака та 34 дівчини.

Серед юнаків:

• Перше місце посіла група ТХ-20 (кл.керівник Непорожня О.О., майстер в/н Зорін В.Г.),
  • Друге місце — група ККТ-39 (кл.керівник Григор`єва С.Я., майстер в/н Мельниченко Г.А.),
  • Третє місце — група КТХ — 23 (кл.керівник Альошин В.В., майстер в/н Зорін В.Г.).

Серед дівчат:

• Перше місце посіла група ККТ −38 (кл.керівник Діброва С.І., майстер в/н Педь Т.О.),
  • Друге місце — група ПНК-22 (кл.керівник Ейсмонтович О.М., майстер в/н Голік М.С.),
  • Третє місце — група ПТК-1(кл.керівник Возниця Б.В., майстер в/н Сидоренко Л.М.).