пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua
Vidkryte zasidannya hurtka «Veselyy kukhar»

Відкрите засідання гуртка «Веселий кухар» 

05.03.2019 року в рамках проведення декади технологічного відділення викладачем спецдисциплін Альошиним В.В. було проведено відкрите засідання гуртка «Веселий кухар» з теми «Вплив змін хімічних речовин на  якість кулінарної продукції».

Студенти були об’єднанні у мікрогрупи «Експерти» та «Технологи». Група експертів дослідила та представила присутнім аналіз впливу змін хімічних речовин  на якість приготування  м’ясних бульйонів і заходи щодо поліпшення якості страв та їх органолептичних властивостей. Також було розглянуто вплив теплової обробки під час приготування страв з овочів та риби. Експерти дійшли до висновків: «Якісна сировина + дотримання технології приготування страв та температурного режиму –  запорука здорового, якісного харчування». На засідання гуртка було запрошено викладача дисципліни «Основи стандартизації та контролю якості» Лисицьку О.О. яка звернула увагу студентів і викладачів на вплив хімічних речовин та якості сировини на зовнішній вигляд готової страви, смакові властивості готової продукції.

Група технологів презентувала страви із мʼяса, птиці і овочів із соусами і гарнірами, їх технологію приготування, способи відпуску страв та їх декорування із використанням сучасних інноваційних технологій подачі страв.

 

Зустріч з воїнами — медичними інструкторами Національної гвардії
Попередній пост
Масляна йде!
Наступний пост