пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua
Kryminalʹna_vidpovidalʹnistʹ_nepovnolitnikh

Кримінальна відповідальність неповнолітніх. Діти в пробації.

9.12.2021р. Проведено практичний семінар з начальником філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області, підполковником внутрішньої служби Кузьмич Оксаною Миколаївною на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх. Діти в пробації».

Учні змогли дізнатися про наслідки порушення кримінального закону, стадії кримінального процесу, пенітенціарну систему в Україні, що таке Пробація та відновне правосуддя. Обговорені питання, які найбільше турбують дітей та вчителів на сьогодні. Наприклад, як попередити кібербулінг та яка відповідальність може бути у разі приховування випадків цькування, підбурювання до його вчинення.

Учням було запропоновано поміркувати щодо причин вчинення неповнолітніми правопорушень чи тих особистісних яксотей, які впливають на делінквентну поведінку, а також про захисні фактори, які можуть уберегти від незаконних дій.

Цікавим для підлітків стали розповіді про успішні історії виправлення правопорушників та можливість долучитися до волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, по досягненню повноліття.

Радо зустрічаємо майбутніх професіоналів
Попередній пост
Конкурс учнівських стіннівок «Я маю право!»
Наступний пост