пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua
Denʹ_TSZ_2021

День цивільного захисту 2021

13 травня 2021 року, з метою вироблення в учнів навичок грамотно і чітко діяти в надзвичайних ситуаціях, відбувся День цивільного захисту.

Представники Державної аварійно-рятувальної служби показали присутнім евакуацію постраждалого з даху будівлі під час пожежі та надання домедичної допомоги при отруєнні чадним газом. Пожежно-рятувальна група показала гасіння пожежі з вуглекислотного та порошкового вогнегасників. Також ознайомили із спорядженням, необхідним для рятування людей під час пожежі і забезпеченням для рятування постраждалого під час хімічного отруєння. Вибухо-технік Національної гвардії продемонстрував ліквідацію вибухонебезпечного предмету у разі замінування будівлі.

У зв’язку з дотриманням карантинних обмежень та соціальної дистанції всі заходи проходили по окремих локаціях. В кожній навчальній групі викладачі предмету «Захист Вітчизни», інженер з охорони праці Морозова А.В. та класні керівники провели тренінги щодо «Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Херсонській області та дій у надзвичайних ситуаціях», де здобувачі освіти дізналися про види можливих загроз безпосередньо у м.Херсоні та області. Також були ознайомлені із алгоритмом дій в тій чи іншій надзвичайній ситуації та надання домедичної допомоги.

День цивільного захисту пройшов насичено, інформативно і корисно.

Консультативна робота з учасниками освітнього процесу в умовах змішаного навчання
Попередній пост
Сімейні цінності запорука щасливої родини
Наступний пост