пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua
ХВПКУ

Акція «Захистимо воїна»

09.10.2017 р. по 13.10.2017 р. у ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище» тривала волонтерська акція: «Захисна сітка для воїнів АТО». Учні та викладачі навчального закладу розпочали плести маскувальну сітку для воїнів АТО. Відтепер заховати від ворога техніку та місце дислокації українським військовим буде легше.

Акція розпочалася за ініціативи викладача Мількевич Тетяни Іванівни та волонтерської організації «Маскувальна сотня» до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Усі охочі об’єднались на допомогу українським військовим, які захищають національну державність від російської агресії.

Сітка, сплетена руками учнів і викладачів — це не лише практична річ, а своєрідний оберіг, який рятуватиме життя наших військових. Учні вкладають у роботу всю любов та бажання допомогти, солдатам у зоні АТО.

Учасники акції запевняють, що кожен може зробити щось для підтримки військових. Адже це дуже важливо, бо захисна сітка неабияк може врятувати життя військових, які відважно захищають нас.

Сітку, яку сплели учні та викладачі навчального закладу, передадуть підрозділу морської піхоти 36 бригади, яка знаходиться на виконанні бойового завдання в зоні АТО.

«Посвячення в професію „Продавець“ 2017
Попередній пост
Обласні змагання «Козацька наснага» 2017
Наступний пост