пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua
Den-Svyatiogo-Nikolaya-2017

Із добром та щирими вітаннями – на день Святого Миколая.

Світле, добре, багатолюдне й веселе свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя.

Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще своє майбутнє. Більше ніж інші діти, тепла та уваги в цей день потребують родини загиблих в АТО воїнів. В ДНЗ  «Херсонське вище комерційне професійне училище» стало вже доброю традицією на свято Святого Миколая завітати до родин загиблих героїв, що проживають в с. Чорнобаївка. На зібрані кошти учні училища випекли новорічні пряники, пироги, купили цукерок та інші смаколики. 19 грудня волонтери училищного загону «Мрія» разом з товариством Червоного Хреста та активом Херсонського професійного ліцею харчової промисловості передали ці подарунки родинам загиблого А.Тихолаза та Д.Кози. Родині Тихолазів, в якій підростають троє діток, привезли ще іграшки та ялинкові прикраси. Всім родичам загиблих героїв подарували фігурки янголів, які були виготовлені під час проведення благодійного флешмобу «Янголи добра».

Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми. Волонтери ДНЗ «Херсонське вище комерційне професійне училище» продовжують волонтерський проект «Світло для світу» в рамках благодійного марафону «Милосердя та єдності» громадської організації «Громада UA». 20 грудня для діток, які позбавлені батьківської любові та родинного тепла разом з представниками громадської організації «Громада UA» активісти волонтерського загону «Мрія» взяли участь в акції «Подаруй надію дітям» відвідали вихованців дитячого будинку «Радість» та Каховського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Волонтери привезли їм у подарунок від Святого Миколая багато спечених новорічних смаколиків, іграшок, теплих речей та власноруч виготовлених янголят. В цьому благодійному заході взяли участь також ансамбль Обласного Палацу Молоді та учні декількох загальноосвітніх шкіл міста.

Освітні веб-сайти
Попередній пост
Українські освітні портали
Наступний пост