пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua
U_poshukakh_istyny

У пошуках істини

З 23 листопадав начальному закладі стартував тиждень природничо-математичних дисциплін. Метою цього тижня є підвищення інтересу учнів до математики та фізики, хімії та біології, географії та інформатики, захисту України та фізичної культури.

Через карантинні обмеження тиждень проходитеме у онлайн- форматі.

23 листопада в рамках тижня природничо-математичних дисциплін викладач математики Бережна Людмила Василівна провела відкрите засідання гуртка «Математичний лабіринт » в групах ККТ-38 і ККТ-46.

Захід проходив в онлайн-форматі за допомогою застосунку Google Meet. Форма проведення – математичний квест «У пошуках істини». До онлайн-зустрічі приєднались і викладачі, які мали можливість брати участь у квесті разом із здобувачами освіти. Квест складався з окремих конкурсів: «Розминка», «Одиниці вимірювання величин», «Робота з таблицями та формулами» «Відношення та пропорції», проходячи які поступово, за допомогою підказок детективів, здобувачі освіти відшукували ключі. Всі присутні на заході на кожному етапі виконували завдання, надсилали відповіді у Google Classroom і отримували підказки, щоб рухались далі. Завдання були пов’язані з математикою і професією «Кухар-кондитер». На останок викладач продемонстрував відеоролик «Геометричні десерти Дінари Красько, які здивували світ» із сучасними дивовижними кондитерськими виробами різних геометричних форм. Наприкінці всі дійшли висновку, що кухарю вкрай необхідна математика і її треба сумлінно вивчати. Завдання математичного квесту були різноманітні, цікаві, захоплюючі і показали всім, що без математики приготувати їжу буде дуже складно.

ВCЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ. ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ
Попередній пост
Революція Гідності. Згадаймо головне.
Наступний пост