пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua

Список учнів зарахуванних на навчання з 01.09.2021

за професією: «Кухар, кондитер» на базі 9 класів

група ККТ-44 Ауд. 301

Класний керівник — Гогулько Надія Валентинівна

Майстри в/н — Педь Тетяна Олександрівна

1. Ахмедова Марія Володимирівна

2. Балан Софія Русланівна

3. Власюк Іван Андрійович

4. Головченко Володимир Вікторович

5. Госяк Станіслав Русланович

6. Грай Олександр Володимирович

7.Гузенко Сергій Григорович

8.Зюліна Анастасія Олексіївна

9.Кащенко Ярослав Ростиславович

10.Костіна Єлизавета Григорівна

11.Котик Олена Дмитрівна

12.Кривцов Андрій Альбертович

13.Куриляк Анастасія Валеріївна

14.Лазаришина Анастасія Олександрівна

15.Мацапура Юлія Василівна

16.Медведєв Борис Ігорович

17. Меньшиков Андрій Олександрович

18.Міненко Анастасія Вадимівна

19.Мулішов Юрій Павлович

20.Павлік Катерина Романівна

21.Паліюк Максим Андрійович

22.Чорноштан Богдан Сергійович

23.Шешеня Інна Сергіївна

24.Шешеня Марія Сергіївна

25.Шкаран В’ячеслав Олегович

26.Якубенко Іванна Олексіївна

 

Група ККТ −45 Ауд.307

Класний керівник — Нікіфорова Ірина Петрівна

Майстри в/н — Петрова Ганна Федорівна

1.Бурлак Артем Олександрович

2.Єфременко Дмитро Андрійович

3.Загородній Єгор Артемович

4. Захарова Наталія Анатоліївна

5.Касьянов Роман Олександрович

6.Касьянов Юрій Олександрович

7.Козерацька Маргарита Ігорівна

8.Корзніков Микита Володимирович

9.Коротишева Вікторія Вадимівна

10.Кривцун Вікторія Миколаївна

11.Кулик Софія Ростиславівна

12.Лебєдєва Дар’я Анатоліївна

13.Момот Вікторія Сергіївна

14.Морозова Анастасія Юріївна

15.Надточий Нікіта Сергійович

16.Регеда Каріна Сергіївна

17.Савченко Антон Вячеславович

18.Смотрицький Владислав Андрійович

19.Соломка Аліна Вікторівна

20.Стрельников Артур Віталійович

21.Сушко Олександр Олександрович

22.Туришева Валерія Вячеславівна

23.Федін Нікіта Володимирович

24.Фецинець Аліна Юріївна

25.Хруленко Надія Володимирівна

26.Щуцький Владислав Андрійович

 

Група ККТ-46 Ауд. 404

Класний керівник — Бережна Людмила Василівна

Майстри в/н — Мустафова Валентина Яківна

1.Баша Катерина Дмитрівна

2.Бесчасний Микита Сергійович

3.Бондаренко Данило Іванович

4.Бондаренко Олександра Олександрівна

5.Волошин Олександр Олександрович

6.Годів Артем Вадимович

7.Грибанова Анастасія Ігорівна

8. Доценко Володимир Степанович

9.Закшевський Владислав Олександрович

10.Картанович Денис Володимирович

11.Картанович Роман Володимирович

12. Каталах Дмитро Юрійович

13.Кобельчук Данило Вікторович

14.Кривошей Дар’я Олександрівна

15.Лісанов Микита Вадимович

16.Ляліна Дар’я Валеріївна

17.Мазорук Богдан Русланович

18.Мацута Христина Петрівна

19.Морозов Владислав Сергійович

20. Петренко Валерія Олексіївна

21.Попов Андрій Сергійович

22.Прядко Каріна Олександрівна

23.Ретізник Анна Богданівна

24.Симоненко Анна Сергіївна

25.Сліпич Анна Олексіївна

26.Чабан Діана Миколаївна

 

за професією: «Продавець продовольчих товарів, контролер-касир» на базі 9 класів

група ППК-28 Ауд.310

Класний керівник, майстер в/н- Сидоренко Лариса Михайлівна

1. Агарков Ерік Дмитрович

2. Алексєєва Аліна Ігорівна

3. Алексєєва Анастасія Ігорівна

4. Бєлашко Дарія Євгеніївна

5. Беркова Варвара Миколаївна

6. Болебок Дар’я Василівна

7. Борисюк Аліна Володимирівна

8. Бульба Іван Миколайович

9. Вовнянко Ілля Вікторович

10. Гарковенко Олексій Олександрович

11. Голондовська Альона Володимирівна

12. Данілевська Анна Віталіївна

13. Желуденко Ілона Миколаївна

14. Задорожня Анастасія Олексіївна

15. Кіріченко Марія Леонідівна

16. Кшемінська Надія В’ячеславівна

17. Міхеєва Анастасія Сергіївна

18. Остапенко Наталя Олександрівна

19. Полушкін Владислав Олегович

20. Рябуха Данило Андрійович

21. Стукан Анастасія Сергіївна

22. Чумакін Сергій Валерійович

23. Шулякова Ксенія Ігорівна

 

за професією: «Продавець непродовольчих товарів, контролер-касир» на базі 9 класів

група ПНК-24     Ауд. 408

Класний керівник, майстер в/н — Мирончук Раїса Петрівна

1. Бєлка Анастасія Олегівна

2. Бєляєв Валерій Русланович

3. Виборна Євангеліна Юріївна

4.Деріков Богдан Сергійович

5.Зельцер Вікторія Антонівна

6.Колбасенко Ксенія Анатоліївна

7.Котлярова Анастасія Олександрівна

8.Кулешов Максим Геннадійович

9. Мазун Анна Вадимівна

10. Макарова Діана Євгеніївна

11. Макеєва Аліна Олегівна

12. Мартинова Тетяна Олександрівна

13.Нікітюк Тетяна Сергіївна

14. Петрова Діана Михайлівна

15.Плетньова Євгенія Олександрівна

16. Повстемська Анна Сергіївна

17. Садова Валерія Дмитрівна

18. Саковський Олександр Федорович

19.Самойлов Олександр Віталійович

20.Свиридов Дмитро Валентинович

21.Смирнов Назар Андрійович

22.Ткаченко Олександра Олександрівна

23.Трубіцин Дмитро Миколайович

24.Федорченко Ілона Ігорівна

25.Череушенко Денис Олександрович

26.Шаркова-Кожем’яченко Ельвіра Сергіївна

 

за професією: «Продавець продовольчих товарів» на базі 11 класів

Група ППТ −16   Ауд.312

Класний керівник — Гаврилюк Ірина Анатоліївна

Майстри в/н — Голік Марина Сергіївна, Забродіна Олена Сергіївна

1. Бабенко Алла Андріївна

2. Білохвост Вікторія Віталіївна

3. Бурденюк Аміна Іванівна

4. Голенко Анастасія Валеріївна

5. Горіна Дар’я Вікторівна

6. Горін Юрій Анатолійович

7. Жнівіна Анжеліка Сергіївна

8. Ільницька Лідія Володимирівна

9. Кандиба Аліса Русланівна

10. Кифорук Інна Миколаївна

11. Костюченко Аліна Олексіївна

12. Курінна Анна Олександрівна

13. Манько Світлана Вікторівна

14. Орел Тетяна Євгенівна

15. Парполіта Максим Володимирович

16. Ремез Євгенія Олексіївна

17. Семенюк Павло Олегович

18. Середенко Юлія Володимирівна

19. Сокирко Владислава Анатоліївна

20. Слухинський Станіслав Іванович

21. Тамара Альона Олександрівна

 

за професією: «Кухар» на базі 11 класів

Група КТХ-25   Ауд. 302

Класний керівник — Возниця Богдан Вікторович,

майстер в/н — Зорін Вячеслав Гарієвич

1. Березенко Богодар Геннадійович

2. Бульвітський Даніїл Едуардович

3. Варданян Каріна Гамлетівна

4. Веклич Оксана Олегівна

5. Виноградов Вадим Олексійович

6. Вовчок Даніїл Михайлович

7. Грабко Маргарита Юріївна

8. Григор’єва Катерина Андріївна

9. Жданов Денис Сергійович

10. Зятюк Тетяна Олександрівна

11. Кабакчей Олександр Олександрович

12. Козлов Микита Михайлович

13. Крисова Вікторія Олександрівна

14. Маловічко Ілля Андрійович

15. Нагорнюк Артем Сергійович

16. Надюк Нікіта Дмитрович

17. Падалка Максим Євгенович

18. Ткаченко Катерина Андріївна

19. Терешко Володимир Вікторович

20. Чеботарьов Андрій Олександрович

21. Челпанов Дмитро Володимирович

22. Філінов Денис Олексійович

23. Яртим Ольга Михайлівна

 

за професією: «Бармен» на базі 11 класів

Група Б-12   Ауд. 206

Класний керівник — Клімова Світлана Юріївна

Майстер в/н — Клімова Світлана Юріївна

1.Антощенко Оксана Ігорівна

2.Бабидорич Євгеній Іванович

3. Береславський Іван Васильович

4.Григор’єва Дар’я Романівна

5.Диковець Ілля Дмитрович

6.Жигалова Анастасія Миколаївна

7.Заєц Світлана Вікторівна

8Козак Єлизавета Євгенівна

9.Косіванова Віолетта Кирилівна

10.Ларіонов Віталій Дмитрович

11.Латишева Дарія Андріївна

12.Максименко Вікторія Ігорівна

13.Мартинча Дар’я Володимирівна

14.Никуйко Ксенія Олександрівна

15.Паршина Анастасія Олександрівна

16.Ропай Марина Сергіївна

17.Стельмах Володимир Вікторович

18.Стужук Анатолій Сергійович

19.Тихонова Ірина Русланівна

20.Федоренко Ганна Олександрівна

21. Харченко Вадим Віталійович

22.Чобітько Катерина Сергіївна

23.Шулешко Анатолій Анатолійович

 

Група ТХ-24  Ауд.401

За спеціальністю «Харчові технології»

Класний керівник — Непорожня Ольга Олександрівна

Майстер в/н — Петрова Ганна Федорівна

1. Васильєв Євгеній Валерійович

2. Волохова Надія Сергіївна

3. Волошина Катерина Вікторівна

4. Жакомін Денис Олександрович

5. Зорін Віталій Віталійович

6. Карогод Дар’я Андріївна

7. Кора Катерина Михайлівна

8. Короткий Артем Олегович

9. Костюк Євгеній Валерійович

10. Потапов Данило Костянтинович

11. Ружицький Владислав Олександрович

12. Толкачов Богдан Дмитрович

13. Чмирь Ірина Олександрівна

14. Чорний Костянтин Віталійович

 

Група ТХ-25 АУД. 316

За спеціальністю «Харчові технології»

Класний керівник — Мірошніченко Олена Вікторівна

Майстер в/н — Зорін Вячеслав Гарієвич

1. Бакай Богдан Вячеславович

2. Білоус Світлана Василівна

3. Єрохін Кирило Сергійович

4. Жук Олександра Василівна

5. Іванченко Тетяна Василівна

6. Кіріна Тетяна Олександрівна

7. Ковальчук Катерина Ігорівна

8. Костенко Вікторія Дмитрівна

9. Мазур Ярослава Леонідівна

10. Мельников Минита Сергійович

11. Нгуєн Чунг Хієу

12. Оганесян Геворг Арманович

13. Пушкаревський Тимофій Андрійович

14. Савченко Анна Дмитрівна

15. Ткаченко Тетяна Тимофіївна

 

Група ТК-15 Ауд.204

За спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Класний керівник — Мількевич Тетяна Іванівна

Майстер в\н — Забродіна Олена Сергіївна

1.Бабенко Дмитро Олександрович

2.Бабенко Лідія Сергіївна

3.Гуляєва Анастасія Сергіївна

4.Малишева Тетяна Геннадіївна

5. Миронов Артем Олегович

6.Мількевич Тетяна Олексіївна

7.Назарчук Діоніс Анатолійович

8.Ніколаєнко Владислав Олексійович

9.Павлова Юлія Сергіївна

10.Рожко Артем Вадимович

11.Савченко Аліна Геннадіївна

12.Сухопарова Вікторія Євгеніївна

13. Тарасова Ірина Олександрівна

14.Трибунська Діана Володимирівна

15.Филиппова Таїсія Олександрівна