«Збройні Сили України чекають на тебе».

      21 червня учні ДНЗ «Херсонське вище професійне училище» відвідали  Громадський форум "Армійський контракт", за підтримки обласного військового комісаріату, Херсонської обласної державної адміністрації та ОТУ "Південь".

День цивільного захисту 2017

11 травня 2017 року у ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище» відбувся єдиний День цивільного захисту. Розпочався він з  шикування учнів на ранковій лінійці, привітання і настанови   начальника цивільного захисту, директора Олімської Євгенії Павлівни. У проведенні Дня цивільного захисту взяли участь: завідувач сектора з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи Суворовської районної у місті Херсоні  ради Голенко Олександр Юрійович та провідний спеціаліст – Майданюк В’ячеслав Олексійович.

«Червоні маки нашої пам’яті»

     Травень,  це місяць буяння садів, місяць по-літньому теплих ночей і нескінченних солов’їних пісень…, а ще це місяць, коли змовкли останні постріли гармат, настала тиша і прийшов довгожданий, вистражданий, оплачений дорогою ціною мир. Мир після 7 років кривавої Другої світової війни. Мільйони загиблих людей, тисячі винищених сіл та містечок,  стоси  розкритих та досі засекречених документів.

Акція "Великодній кошик для солдата"

   Великдень – це свято сподівань на світле та щасливе майбутнє. З любов’ю, повагою і вірою у перемогу, учасники волонтерського загону «Мрія» ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище» допомагають нашим бійцям.