Олімпійський урок 2017

     21 вересня 2017 року в актовій залі ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище» відбувся Олімпійський урок, присвячений розвитку олімпійського руху в Україні, ідей мирного співіснування держав і народів, інтернаціоналізму, пропаганди здорового способу життя, формування в українців фізичного і морального здоров’я та залучення до занять фізичною культурою і спортом якомога більшої кількості дітей, юнацтва, молоді. 

      Присутні на заході учні першого курсу дізнались про видатних спортсменів  України,  їх перемоги на олімпіадах та чемпіонатах світу і  Європи,  побачили відеофрагменти їх  змагань. Під гучні оплески на сцену піднялись кращі спортсмени училища, які повідомили про свої  перемоги і досягнення у різних видах спорту та передали кубок-естафету першокурсникам.  В заході взяли участь учні груп  ККТ-32, ККТ-33, ККТ-34,  ОСБ-1, ПНК-20, ППК-24, КТХ-21 в кількості 143 особи.

     Вітали кращих спортсменів  неодноразовий призер обласних спартакіад  серед учнів ПТНЗ - збірна команда дівчат та переможці цьогорічних Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага» Курносенко А., Слухінський А.  Святковий настрій підтримували виступи творчих груп училища, виконували акробатичні етюди, спортивні танці, лунали мелодійні українські пісні, панувала атмосфера піднесення, радості та гордості за видатних спортсменів, навчальний заклад  та Україну.