День здоровʼя 2017

З 14 вересня по 21 вересня в училищі проводиться Тиждень здоров’я, який розпочався загально училищним святом  «День здоров'я».  На захід зібралось 13 груп училища перших курсів у кількості 223 особи. У програмі свята були спортивні ігри та веселі конкурси, учні виборювали першість у змаганнях з підтягування на турніку, естафеті з м’ячем, бігом зі зв’язаними ногами.  

 Свою спритність учні показали у  змаганнях з «ловлі риби». Цікаво пройшов  конкурси з флешмобу та організації здорового, корисного сніданку, до яких учні мали підготуватися заздалегідь. Для того, щоб учні цей відпочинок провели із користю, ближче познайомились один з одним, їм було запропоновано скласти візуальний портрет своєї групи під  назвою «Звірі на галявині».

Завершилась конкурсна програма традиційним виконанням Гімну училища.

Переможцями стали:  І місце ТК-12 –  класний керівник Мількевич Т.І.,  ІІ місце ППТ-14 – класний керівник  Мирончук Р.П., ІІІ місце група ККТ-32 –  класний керівник Паращинець В.В., майстер виробничого навчання  Мельниченко Г.А., які отримали грамоти та солодкі призи.

 

     

Після спортивної програми учні мали можливість насолодитися прекрасною погодою та чудовим відпочинком на березі Дніпра