1 Вересня 2017

Свято Дня знань чи не найважливіше в житті кожної людини. Хтось цього дня вже вкотре поспішає до школи, училища, університету, щоб ступити на чергову сходинку до майбутнього, хтось прагне освіжити в пам’яті зворушливі спогади про минулі шкільні роки, а хтось несе запашні квіти, щоб привітати свого вчителя, який на довгі роки залишився в серці. Атмосфера радості й надії сьогодні панувала в нашому навчальному закладі.

1 вересня 2017 року ДНЗ «Вище професійне комерційне училище» гостинно відкрило двері для учнів, які здобувають професії «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Контролер-касир», «Кухар», «Кондитер», «Бармен».Традиційно розпочалась лінійка з гімну України тa привітань адміністрації навчального закладу.

Директор училища, Олімська Євгенія Павлівна, із вдячністю звернулася до  роботодавців за підтримку навчального закладу та педагогічного колективу, батьків за підготовку училища до нового навчального року, привітала присутніх з Днем знань.

На святкову лінійку були запрошені й  представники базових підприємств торгівлі та ресторанного господарства, соціальні партнери: Павлосюк А.В.- адміністратор торгової мережі «Ніка», ДударС.П.- директор кафе «Море-Диван», Шумарін С.В.- заступник директора санаторію дітей з батьками «Скадовськ», Подупейко Г.О. -  директор кафе «Перлина», Котіна І.В.- менеджер по персоналу ресторану «Пан Атаман», Кочубей Ю.О. – ведучий спеціаліст Херсонського обласного відділення фізичного виховання та спорту.

Багато теплих слів почули викладачі і майстри виробничого навчання від керівників кафе, баз відпочинку і таборів, де проходили виробничу практику  учні училища. За високий рівень підготовки майбутніх фахівців, учні училища, які сумлінно  влітку працювали на підприємствах  були нагороджені грамотами, сертифікатами і грошовими преміями.

           

            В урочистій обстановці першокурсникам традиційно було передано символічний учнівський квиток.

Завершилося свято патріотичним гомінким дзвоником, що сповістив про старт нового навчального року. Хай він буде мирним і спокійним, хай збудуться дитячі мрії й батьківські надії.