Список абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на 2017-2018н.р.

     Згідно рішення приймальної комісії  на І-му етапі (протокол №2 від 28.08.2017р.)  рекомендовані до зарахування такі абітурієнти: 

Список абітурієнтів на базі 9 класів

5220, 4211 «Продавець непродовольчих товарів, контролер-касир»

  1. Барабанова Вікторія Сергіївна
  2. Бахута Діана Сергіївна
  3. Богуш Денис Іванович
  4. Бочарова Олександра Юріївна
  5. Войтова Ксенія Дмитрівна
  6. Дацюк Валерія Сергіївна
  7. Жикало Євгеній Юрійович
  8. Задоя Катерина Борисівна
  9. Ісмайлов Руслан Шамович
  10. Карлштейн  Олександр Валентинович
  11. Кашліков Віктор Вікторович
  12. Краснова Карина Ігорівна
  13. Краснова Сніжана Ігорівна
  14. Луцив Данило Миколайович
  15. Мисанченко Артем Іванович
  16. Мірзоян  Карина Едуардівна
  17. Романенко Анастасія Сергіївна
  18. Рябко Світлана Сергіївна
  19. Сердюк Андрій Євгенович
  20. Таточенко Вікторія Олександрівна
  21. Федоренко Данило Артемович
  22. Федоренкова Катерина Вікторівна
  23. Філіп Марія Василівна
  24. Шоган Анастасія Олександрівна

 

5220, 4211 «Продавець продовольчих товарів, контролер-касир»

  1. Варняк Наталія Віталіївна
  2. Гузюк Тетяна Василівна
  3. Гуляєва Анастасія Сергіївна
  4. Дідик Олена Вячеславівна
  5. Жарінов Олександр Олександрович
  6. Карпова Ганна Олексіївна
  7. Коваленко Анжела Валеріївна
  8. Коваль Катерина Вікторівна
  9. Козаков Кирило Андрійович
  10. Лебеденко Марія Іванівна
  11. Ніколаєнко Владислав Олексійович
  12. Рожко Артем Вадимович
  13. Снігур Олексій Андрійович
  14. Цаларунга Єлизавета Олександрівна
  15. Шередько Євгеній Олексійович
  16. Яцикович Ангеліна Михайлівна

 

5122, 7412 «Кухар-кондитер»

  1. Атаманенко Тетяна Олександрівна
  2. Бакай Богдан В’ячеславович
  3. Батир Ольга Ігорівна
  4. Бєлашко Євгеній Євгенійович
  5. Білоус Світлана Василівна
  6. Блудчий Микита Олександрович
  7. Бобух Тетяна Віталіївна
  8. Бондар Ірина Михайлівна
  9. Буганов Павло Геннадійович
  10. Волохова Надія Сергіївна
  11. Глуцька Валерія Олексіївна
  12. Головань Богдан Олегович
  13. Гончаров Владислав Олексійович
  14. Губська Ганна Віталіївна
  15. Дмитрієв Олександр Євгенійович
  16. Дудкіна Ірина Олександрівна
  17. Євпак Богдан Миколайович
  18. Єрохін Кирило Андрійович
  19. Жакоміна Марина Євгенівна
  20. Іванченко Анна Миколаївна
  21. Іванченко Тетяна Василівна
  22. Іржова Анна Василівна
  23. Калініченко Ольга Миколаївна
  24. Карпенко Анастасія Олегівна
  25. Квітовський Олександр Олександрович
  26. Кіріна Тетяна Олександрівна
  27. Кметь Ярослав Ігорович
  28. Ковальчук Катерина Ігорівна
  29. Ковирюшин Єлисей Андрійович
  30. Костенко Вікторія Дмитрівна
  31. Кравченко Євгеній Олександрович
  32. Краснопьоров Станіслав Віталійович
  33. Лебідь Микола Ігорович
  34. Левківський Артем Володимирович
  35. Лисогор Тетяна Петрівна
  36. Мазур Ярослава Леонідівна
  37. Матієшин Максим Володимирович
  38. Мельников Микита Сергійович
  39. Музика Гульнара Миколаївна
  40. Нгуєн Чунг Хієун
  41. Новосьолов В’ячеслав Вікторович
  42. Оганесян Геворг Арманович
  43. Осіпова Ганна Іванівна
  44. Петришин Артем Олександрович
  45. Погребняк Богдан Олегович
  46. Поліщук Олександр Олегович
  47. Поченкова Вікторія Анатоліївна
  48. Приходько Анна Олександрівна
  49. Пушкаревський Тимофій Андрійович
  50. Рацюк Артем ВАсильович
  51. Рясик Ірина Андріївна
  52. Сачковський Олександр Сергійович
  53. Сергєєва Марія Сергіївна
  54. Сисоєв Володимир Володимирович
  55. Ступак Владислава Віталіївна
  56. Суміна Валерія Андріївна
  57. Сурмій Валерія Олександрівна
  58. Сученкова Діана Анатоліївна
  59. Сьомак Олександра Віталіївна
  60. Терлецька Анастасія Михайлівна
  61. Тимошенко Максим Миколайович
  62. Тільна Маргарита Анатоліївна
  63. Ткаченко Тетяна Тимофіївна
  64. Толкачов Богдан Дмитрович
  65. Харламова Марина Вячеславівна
  66. Хмуровська Вікторія Вікторівна
  67. Чабанов Владислав Дмитрович
  68. Чередник Марія Миколаївна
  69. Чмирь Ірина Олександрівна
  70. Чорний Костянтин Віталійович
  71. Шаповалов Ростислав Романович
  72. Шмарова Галина Олегівна
  73. Яцюк Альбіна Миколаївна 

 

Список абітурієнтів на базі 11 класів

5220 «Продавець непродовольчих товарів»

  1. Апостол Аліна Миколаївна
  2. Арсенюк Вікторія Анатоліївна
  3. Гриджук Ірина Михайлівна
  4. Данильченко Каріна В’ячеславівна
  5. Дворянська  Ірина Андріївна
  6. Дікур Родіон Ігорович
  7. Кирман Вікторія Олександрівна
  8. Курносенко Антон Васильович
  9. Лікаренко Олексій Сергійович
  10. Маланюк Крістіна Віталіївна
  11. Обухова Аліна Олегівна
  12. Пуляєва Анна Юріївна
  13. Тонконог Ілля Сергійович
  14. Хабло Яна Сергіївна
  15. Яцків Юрій Вікторович

 

5220 «Продавець продовольчих товарів»

  1. Здражко  Єлізавета Владиславівна
  2. Котова Вікторія Вікторівна
  3. Крикун Іванна Віталіївна
  4. Лебеденко Валерія Валеріївна
  5. Мориконь Тетяна Русланівна
  6. Ширяєва Тамара  Григорівна

 

5123 «Бармен»

  1. Бабець Кирило Олександрович
  2. Голіков Андрій Андрійович
  3. Голодюк Юлія Юріївна
  4. Каменецький Віктор Вікторович
  5. Кіров Майкл Ніколас
  6. Маципура Тетяна Василівна
  7. Музика Олександр Миколайович
  8. Оніщук Олена Олександрівна

 

5122 «Кухар»

  1. Архіпков Денис Юрійович
  2. Басова Анастасія Олександрівна
  3. Башев Дмитро Олександрович
  4. Бобир Олексій Вікторович
  5. Бугра Максим Іванович
  6. Бурштейн Настя Романівна
  7. Вансович Анастасія Віталіївна
  8. Галдун Катерина Олександрівна
  9. Грибко Валентин Валентинович
  10. Данілевська Маргарита Ігорівна
  11. Єпішко Ігор Романович
  12. Зима Анна Миколаївна
  13. Кичинська Юлія Олександрівна
  14. Кудінов Данило Вікторович
  15. Купцова Юлія Миколаївна
  16. Лаврук Анастасія Іванівна
  17. Метела Віктор Євгенович
  18. Олефіренко Олена Володимирівна
  19. Осадча Валентина Віталіївна
  20. Попович Тетяна Олексіївна
  21. Радченко Ярослав Сергійович
  22. Чорнобай Павло Павлович
  23. Чурсіна Олександра Олександрівна
  24. Щербань Олексій Сергійович

 

Список абітурієнтів за кваліфікаціним рівнем "Молодший спеціаліст"

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

  1. Айрапетов Завен Арнольдович
  2. Васюченко Анастасія Сергіївна
  3. Глим’язна Інна Юріївна
  4. Гура  Олена Олександрівна
  5. Дем’янова Катерина Сергіївна
  6. Євсович Тетяна Іванівна
  7. Камзол Надія Ігорівна
  8. Каравайцева Анастасія Анатоліївна
  9. Колосова Аліна Михайлівна
  10. Кононець Анастасія Володимирівна
  11. Криворотько Владислава Юріївна
  12. Кульчицький Олександр Анатолійович
  13. Лазаренко Світлана Вікторівна
  14. Маркаль Анастасія Олександрівна
  15. Мухатов Олексій Володимирович
  16. Осауленко Олександра Володимирівна
  17. Садаєва Севда Усенівна
  18. Сірота Дар’я Вікторівна
  19. Слухинський Андрій Іванович
  20. Стародубова  Тетяна Сергіївна
  21. Сторожук Христина Леонідівна
  22. Трегуб Ярослав Романович
  23. Шелухін  Вячеслав Олегович
  24. Щестний Сергій Олександрович
  25. Юхименко Вероніка Олександрівна

 

181 «Харчові технології»

  1. Богач Ігор В’ячеславович
  2. Болехівський Роман Сергійович
  3. Віюк Євген Олегович
  4. Гендов В’ячеслав Анатолійович
  5. Година Кирило Олексійович
  6. Гончаров Володимир Анатолійович
  7. Епанов Сергій Сергійович
  8. Іванченкова Яна Андріївна
  9. Ігошин Єгор Юрійович
  10. Кадирова Галина Олександрівна
  11. Зелена (Казаніна) Ірина Олександрівна
  12. Козіна Аліна Сергіївна
  13. Корженевська Катерина Романівна
  14. Кузнєцова Олександра Андріївна
  15. Матвєєв Олександр Антонович
  16. Петренко Юлія Андріївна
  17. Полюхович Марина Петрівна
  18. Пономаренко Тетяна Павлівна
  19. Пушенко Євген Михайлович
  20. Романенко Вадим Анатолійович
  21. Самборський Микола Сергійович
  22. Сергєєв Данил Русланович
  23. Єкимова (Тамара) Анна Сергіївна
  24. Хижнякова Тамара Павлівна
  25. Чернишова Олександра Володимирівна
  26. Шаматовська Інна Олександрівна
  27. Шкута Іван Вікторович

 

 Абітурієнти, які занесені в резерв, або буде запропонована інша професія:

  1. Рожко Артем Вадимович
  2. Панасюк Валентина Дмитрівна
  3. Миронов Артем Олегович
  4. Зорін Віталій Віталійович
  5. Дуван Владислав Анатолійович
  6. Єрмакова Катерина Юріївна
  7. Козаков Кирило Андрійович
  8.  Селезнев  Валерій Русланович

 

ІІ-й етап зарахування на вільні місця відбудеться

28 серпня 2017р.