Акція «Захистимо воїна»

     09.10.2017р. по 13.10.2017р. у ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище»  тривала волонтерська акція: «Захисна сітка для воїнів АТО».    

Свято «Козацька держава – наша гордість і слава»

12 жовтня 2017 року в училищі відбулось свято до Дня українського козацтва і  Дня захисника України «Козацька держава – наша гордість і слава» та змагання «Козацькі забави».

Обласні змагання «Козацька наснага» 2017

12.10.2017 року на базі ВПУ №2 м.Херсона відбулися обласні змагання серед учнів ПТНЗ з Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага».

Зустріч «Єднаймо ритм сердець»

11 жовтня 2017 року в училищі відбулась зустріч «Єднаймо ритм сердець» учнів груп ППК-24 і  ККТ-33  з військовослужбовцями  учасниками антитерористичної операції на сході України, яку організували викладачі предмету «Захист Вітчизни» Перетяпко М.М. і Байда С.В.

Козацька наснага - 2017

З метою забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку людини, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності, зміцнення здоров’я, виховання учнівської молоді на традиціях українського народу та збільшення рухової активності учнів 10 жовтня 2017 року в ДНЗ «ХВПКУ» проводилось Першість училища за програмою  Всеукраїнських ігор «Козацька наснага».

Твоя професія – майбутнє Херсонщини

10 жовтня 2017 року ДНЗ «ХВПКУ»  приймало участь в проведенні регіонального масового заходу з професійної орієнтації молоді «Твоя професія – майбутнє Херсонщини».

Кінолекторій

9 жовтня в конференц-залі училища відбувся кінолекторій для учнів груп ППК-24 і КС-11 під час якого керівник ЦЗ Байда С.В. продемонстрував навчальний фільм «Як діяти під час надзвичайних ситуацій». Після перегляду фільму була проведена бесіда  щодо дій  в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. 

Фестиваль «Гармонія душі моєї» - 2017

     5 жовтня  в актовій залі училища стартував традиційний щорічний  9-й  фестиваль «Гармонія душі моєї». У цьому році він розпочався з конкурсу старшокурсників -  «Вернісажу талантів».

garmonia dushi1

«Кращий офісний службовець (бухгалтерія)»

      4  жовтня 2017 року  в училищі відбувся конкурс професійної майстерності «Кращий офісний службовець (бухгалтерія)», в якому взяли участь учні груп ОСБ-1 і КС-11.

Відкрите засідання гуртка «Економіка» - «Економічний ринг»

2 жовтня 2017 року в рамках проведення тижня обліково-економічних дисциплін  викладачем Турченковим С.І. було проведено  відкрите засідання гуртка «Економіка» - «Економічний ринг»  з предмету «Економіка підприємств».