пр. Сенявина 26, Херсон  (0552) 33 80 35  015hvpku@i.ua
ХВПКУ

Зустріч «Єднаймо ритм сердець»

11 жовтня 2017 року в училищі відбулась зустріч «Єднаймо ритм сердець» учнів груп ППК-24 і ККТ-33 з військовослужбовцями учасниками антитерористичної операції на сході України, яку організували викладачі предмету «Захист Вітчизни» Перетяпко М.М. і Байда С.В.

Розпочався захід з шикування під гімн України. Гучними оплесками учні зустріли гостей: майора запасу Малиша О.М., молодшого лейтенанта Савченко С.А., старшого прапорщика Горпищенко Є.В., солдатів Гільманова Д.І. та Рихмаєра О.Р., які брали участь в АТО з 2014 по 2017 роки. Вони служили в різних підрозділах, на різних посадах, але їх обʼєднує одне — любов до рідної землі та бажання її захистити.

Майбутні кухарі та продавці з цікавістю слухали розповіді про розбудову Української армії, про те як боронять рідну землю наші воїни, про їх життя, думки і мрії про мир. Присутні на заході продивились фрагменти фільму, відео, фото про воєнні події в зоні АТО. Перед учнями виступив волонтер Куштим Сергій Васильович, який розповів про свою благодійну діяльність і показав відео фрагменти, що демонструють наслідки воєнних дій на сході України та потребу наших воїнів у будь-якій підтримці.

Під час зустрічі учні ставили багато питань, які їх цікавили і з інтересом слухали бувалих солдат і офіцерів, виявили до них повагу та щиро дякували за розповіді.

Свято «Козацька держава — наша гордість і слава»
Попередній пост
Звітність за ІІІ квартал 2017р.
Наступний пост